Міжнародний день миру

Дорогі вчителі, батьки та учні!

Сьогодні, незважаючи на важкі випробування, які призвела до нас війна, вітаємо усіх з  Міжнародним Днем миру. Ця дата нагадує нам про важливість миру, об’єднання та підтримки один одного у найскладніші часи.

Вчителі, ви – світло і надія для наших дітей, навчаючи їх мудрості, терпимості та розумінню. Ваша робота важлива, особливо в цей час, коли ми стикаємося з викликами війни. Ваша віра в майбутнє і надання знань створюють фундамент для миру та просвіти.

Батьки, ваша любов і підтримка є найбільшою цінністю для ваших дітей. Ваша здатність створювати невпинну атмосферу ніжності і безпеки допомагає їм переживати складні моменти.

Учні, ви – майбутнє нашої планети. Ви маєте право рости в мирному світі, навчатися і розвиватися без страху та насильства. Незважаючи на обставини, ваша сила, допитливість і бажання змінити світ дарують нам надію на краще майбутнє.

Сьогодні ми разом прагнемо миру, щастя та гармонії. Нехай наша спільна воля допоможе подолати війну, а ми разом побачимо світло на кінці тунелю. Нехай Міжнародний День миру принесе нам віру в майбутнє і нагадає, що разом ми сильніші.

З миром і надією, адміністрація МЛ №38 ім. В.Д.Чайки

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *