З днем знань

Шановні учні, вчителі, батьки! Дирекція ліцею вітає вас з Днем знань та початком нового 2023 – 2024 навчального року!

Сьогодні – особливий день, коли ми разом святкуємо початок нового навчального року,  не зважаючи на виклики, які ставить перед нами війна. День знань – це не просто початок нового навчального року, але й можливість відзначити силу спільноти та нашу внутрішню силу, які допомагають нам подолати всі труднощі.

Це час для вас, учителів, які віддають своє серце та знання, надихаючи наших учнів на великі досягнення. Ваша праця – фундамент, на якому будується майбутнє нашої молоді, і ми вам  щиро дякуємо за невтомність, за посвячення та за те, що ви робите кожен день.

Учні, ви – наша надія на майбутнє. Цей рік – ваша можливість долати нові висоти та дізнаватися більше про світ. Пам’ятайте, що ви завжди здатні на більше, ніж ви уявляєте. Розвивайте свої здібності, боріться за свої мрії і завжди пам’ятайте – знання – це ваш ключ до успіху.

Батьки, ви – незамінні партнери в навчанні ваших дітей. Ваша сила підтримки та забезпечення безпеки вашим дітям надзвичайно важлива у цей важкий час.  Разом ми будуємо навчальну спільноту, де кожен з вас грає свою унікальну роль. Спільно ми зможемо забезпечити найкращі умови для навчання та розвитку дітей.

Нехай цей рік принесе нам всім нові досягнення, незабутні миті радості та безмежну надію на майбутнє. Разом ми зростаємо, навчаємося і підтримуємо один одного…

Нехай цей День знань стане символом нашої єдності і рішучості подолати всі труднощі, які стоять перед нами. Адже ми впевнені, що переможемо, вистоїмо!

Бажаємо усім нам скорішої Перемоги, миру, спокою!

Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *