Міжнародний день миру

21 вересня у всьому світі відзначали Міжнародний день миру як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Миру, який так усім нам необхідний. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. Впевнені, що наш нескорений Миколаїв з його героїчними мешканцями вистоїть. Адміністрація колегіуму бажає учителям, здобувачам освіти та їх батькам скорішої Перемоги, Миру, Віри в наші Збройні Сили України!

Есе

Учениці 7-А класу

Алєксандрової Єлизавети

Мир на землі – найбільше багатство

 Я – українка з міста корабелів, з міста-героя  Миколаєва.

Так!  Сьогодні на моїй Батьківщині йде кривава війна, тому я,  дванадцятирічна дівчинка, розумію:  МИР – це життя.  Життя  українців, життя людей всієї планети. Без мирного неба немає і життя. Люди стають нещасними, вони страждають, не бачать своїх близьких рідних, гинуть.  Війна відбирає найцінніше – життя батьків, дітей.

     Земля здригається від вибухів. Щодня руйнуються домівки багатьох людей. Знищуються цілі міста, села. І, на превеликий жаль, ворог відбирає у нас, дітей,  школи, садки, інститути, університети. Відбирає право на щасливе дитинство.

  Війна – це біль, сльози, відчай, ненависть, помста і смерть. Це майбутнє – без майбутнього. Це мертва Земля!

Мир і спокій  в країні для мене – це небесна блакить над рідною Вітчизною, поля стиглої пшениці, волошки та маки в житі,  гул столітніх дубів, кетяги  червоної калини та дзвінкий щасливий сміх дітей. 

 Я хочу бачити тата, матусю, моїх дідуся і бабусю. Я просто хочу разом з родиною снідати і вечеряти. Мрію повернутися до рідної школи, радіти шкільному дзвінку, однокласникам. вчителям…  Сьогодні це лише мрії…

 Мир – це безпека, гармонія, це саме життя. Це здійснення мрій мільйонів людей. Вірю в те, що все у нас буде гаразд.

Слава нашим  ГЕРОЯМ, які  захищають і виборюють мир на нашій рідній УКРАЇНІ!

День миру

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *