Психологічні тренінги для підлітків

Самодопомога важлива задля досягнення та підтримки психологічного добробуту. Кожен дбає про себе по-своєму, але зрештою самодопомога зводиться до визначення та засвоєнню способу життя, за допомогою якого людина здатна реалізувати свої здібності, впоратися зі звичайними стресами життя, продуктивно та плідно працювати, навчатися та робити внесок у своє суспільство, сім’ю, коло друзів і однокласників.

 Турбота про себе може включати безліч різноманітних компонентів: сон, раціон харчування, фізичні вправи, йога, методики керування увагою (майндфулнесс), медитація, арт-терапія тощо.

В ліцеї систематично проводяться зустрічі з психологинею закладу Янішевською О.В. для учасників освітнього процесу. Протягом  квітні 2024 року було проведено тематичні та практичні зустрічі, на яких здобувачі освіти здобували психологічні рекомендації та індивідуальні алгоритми самодопомоги в умовах воєнного часу:

“Стрес, стресостійкість і як протистояти стресу. Саморегуляція емоційних станів. Саморефлексія. Самодопомога та гармонізація внутрішніх і зовнішніх ресурсів під час навчання, відпочинку в колі друзів і сім’ї”.

Учасники освітнього процесу охоче виконують практичні рекомендації, які запропоновані в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

Кожна зустріч у колі однодумців – це чудовий спосіб і цілюще коло, що дозволяє ліпше пізнати себе та подивитися на багато речей з боку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *