Переможці олімпіад та конкурсів 2023-2024 навчального року

Вітаємо переможців та вчителів, що їх підготували!

Результати IІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Предмет
1.       Ушакова Олена 7 I Вірозуб Світлана Михайлівна Математика
2.       Гуденко Гліб 8 IІІ Крисинська Ірина Володимирівна Математика
3.       Садурський Єгор 9 I Остапчук Леонід Володимирович Математика
4.       Линник Артемій 10 IІІ Кашина Марина Генадіївна Математика
5.       Бурцева Поліна 10 IІІ Остапчук Леонід Володимирович Математика
6.       Проценко Павло 11 I Крисинська Ірина Володимирівна Математика
7.       Терещенко Максим 11 ІІ Співаченко Надія Франківна Математика
8.       Ульянова Поліна 11 IІІ Співаченко Надія Франківна Математика
9.       Шевченко Єлизавета 7 І Харитонова Ірина Анатоліївна Українська мова і література
10.             Вдовиченко Анастасія 7 І Харитонова Ірина Анатоліївна Українська мова і література
11.             Хоменко Анна 8 І Вовченко Валентина Дем’янівна Українська мова і література
12.             Худа Марія 9 І Ткаченко Галина Георгіївна Українська мова і література
13.             Лощиніна Аліна 9 IІІ Дробіна Лариса Степанівна Українська мова і література
14.             Ксенофонтов Сергій 10 IІІ Дробіна Лариса Степанівна Українська мова і література
15.             Рослик Єгор 11 І Ткаченко Галина Георгіївна Українська мова і література
16.             Омелянюк Олександра 9 І Савенко Лариса Миколаївна Географія
17.             Андропов Ігор 10 IІІ Антонова Антоніна Іванівна Географія
18.             Терещенко Максим 11 ІІ Антонова Антоніна Іванівна Географія
19.             Моспаненко Платон 7 І Кондратенко Оксана Миколаївна Фізика
20.             Шалигіна Ліна 8 IІІ Носенко Людмила Валеріївна Фізика
21.             Cадурський Єгор 9 І Калачинська Галина Петрівна Фізика
22.             Алєксєєв-Таскін Микита 10 IІІ Калачинська Галина Петрівна Фізика
23.             Терещенко Максим 11 IІІ Калачинська Галина Петрівна Фізика
24.             Рижкін Гліб 9 ІІ Михайловська Наталя Валеріївна Інформатика
25.             Сидоренко Роман 10 І Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
26.             Линник Артемій 10 IІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
27.             Середа Єгор 10 IІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
28.             Проценко Павло 11 ІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
29.             Троїцька Таїсія  10 І Хаміцевич Світлана Миколаївна Біологія
30.             Ульянова Поліна 11 ІІ Мотуз Олена Борисівна Біологія
31.             Бойцун Каміла 11 IІІ Мотуз Олена Борисівна Біологія
32.             Дяченко Дар’я 9 IІІ Погорєлова Наталія Олександрівна Правознавство
33.             Костельнюк Михайло 11 І Погорєлова Наталія Олександрівна Правознавство
34.             Годлевська Марія 11 І Михайловська  Наталя Валеріївна Інформаційні технології
35.             Терещенко Максим 11 ІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформаційні технології
36.             Мінаєв Артем 10 ІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформаційні технології
37.             Левченко Маргарита 9 І Михайловська Наталя Валеріївна Інформаційні технології
38.             Притуляк Артемій 9 ІІ Михайловська Наталя Валеріївна Інформаційні технології
39.             Семенюк Тимур 9 ІІ Казакова Оксана Миколаївна Німецька мова
40.             Сердюк Ілля 10 ІІ Казакова Оксана Миколаївна Німецька мова
41.             Андропова Даp’я 9 ІІ Калмикова Анна Сергіївна Екологія
42.             Ушкац Ірина  9 ІІ Хаміцевич Світлана Миколаївна Екологія
43.             Корчагова Єлизавета 11 IІІ Мотуз Олена Борисівна Екологія
44.             Бербат Гліб 7 IІІ Калмикова Анна Сергіївна Хімія
45.             Дем’янець Артемій 8 І Новікова Інна Олександрівна Хімія
46.             Алєксєєв-Таскін Микита 10 І Арзуманова Ірина Юріівна Хімія
47.             Іванова Роксана 10 ІІ Арзуманова Ірина Юріівна Хімія
48.             Горба Герман 11 ІІ Новікова Інна Олександрівна Хімія
49.             Ульянова Поліна 11 IІІ Новікова Інна Олександрівна Хімія
50.             Діваков Кірілл 8 ІІ Бойко Маргарита Леонідівна Англійська мова
51.             Левченко Маргарита 9 І Бойко Маргарита Леонідівна Англійська мова
52.             Ксенофонтов Сергій 10 ІІ Ковалик Ірина Михайлівна Англійська мова
53.             Мирошниченко Микита 11 І Годлевська Оксана Богданівна Англійська мова
54.             Рослик Єгор 11 ІІ Нілова  Аліна Володимирівна Англійська мова

 

ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя
1 Іванел Тимур 4 І Зінченко Катерина Василівна
2 Біба Єлизавета 5 ІІ Коваль Тетяна Сергіївна
3 Чайка Софія 6 ІІ Борисенко Ірина Миколаївна
4 Курбатова Дар’я 8 ІІ Харитонова Ірина Анатоліївна
5 Лощиніна Аліна 9 IІІ Дробіна Лариса Степанівна
6 Маркова Дар’я 10 IІІ Вовченко Валентина Дем’янівна
7 Рослик Єгор 11 І Ткаченко Галина Георгіївна

ІІ (міський) етап
ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу
серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя
1 Шепіль Варвара 5 І Худа Євгенія Петрівна
2 Працевита Кіра 6 І Коваль Тетяна Сергіївна
3 Омелянюк Олександра 9 ІІ Сита Людмила Володимирівна
4 Запорожченко Артем 10 IІІ Дробіна Лариса Степанівна

 

ІIІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя
1 Іванел Тимур 4 ІI Зінченко Катерина Василівна
2 Рослик Єгор 11 І Ткаченко Галина Георгіївна

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності „Бобер” 2023

Рівень Кількість П.І.Б. вчителя
Високий 22 Алексєєв Артем Сергійович

Волуйчак Ірина Вікторівна

Михайловська Наталя Валеріївна

Чухнов Олександр Ілліч

Достатній 20
Учасник 2
Всього 44 учні

 

Результати IIІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Предмет
1.       Ушакова Олена 7 I Вірозуб Світлана Михайлівна Математика
2.       Садурський Єгор 9 II Остапчук Леонід Володимирович Математика
3.       Проценко Павло 11 I Крисинська Ірина Володимирівна Математика
4.       Терещенко Максим 11 ІІ Співаченко Надія Франківна Математика
5.       Хоменко Анна 8 ІII Вовченко Валентина Дем’янівна Українська мова і література
6.       Худа Марія 9 ІII Ткаченко Галина Георгіївна Українська мова і література
7.       Рослик Єгор 11 І Ткаченко Галина Георгіївна Українська мова і література
8.       Линник Артемій 10 I Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
9.       Сидоренко Роман 10 ІII Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
10.                         Проценко Павло 11 І Гетманцев Василь Сергійович Інформатика
11.                         Годлевська Марія 11 І Михайловська  Наталя Валеріївна Інформаційні технології
12.                         Терещенко Максим 11 ІІI Гетманцев Василь Сергійович Інформаційні технології
13.                         Мінаєв Артем 10 ІІ Гетманцев Василь Сергійович Інформаційні технології
14.                         Левченко Маргарита 9 ІI Михайловська Наталя Валеріївна Інформаційні технології
15.                         Притуляк Артемій 9 ІІI Михайловська Наталя Валеріївна Інформаційні технології
16.                         Омелянюк Олександра 9 ІII Савенко Лариса Миколаївна Географія
17.                         Терещенко Максим 11 І Антонова Антоніна Іванівна Географія
18.                         Троїцька Таїсія  10 ІII Хаміцевич Світлана Миколаївна Біологія
19.                         Ульянова Поліна 11 ІІ Мотуз Олена Борисівна Біологія
20.                         Бойцун Каміла 11 Мотуз Олена Борисівна Біологія
21.                         Ушкац Ірина  9 І Хаміцевич Світлана Миколаївна Екологія
22.                         Корчагова Єлизавета 11 I Мотуз Олена Борисівна Екологія
23.                         Дем’янець Артемій 8 ІI Новікова Інна Олександрівна Хімія
24.                         Іванова Роксана 10 ІІ Арзуманова Ірина Юріівна Хімія
25.                         Ульянова Поліна 11 І Новікова Інна Олександрівна Хімія
26.                         Горба Герман 11 ІІ Новікова Інна Олександрівна Хімія
27.                         Семенюк Тимур 9 І Казакова Оксана Миколаївна Німецька мова
28.                         Сердюк Ілля 10 І Казакова Оксана Миколаївна Німецька мова
29.                         Левченко Маргарита 9 ІI Бойко Маргарита Леонідівна Англійська мова
30.                         Мирошниченко Микита 11 ІII Годлевська Оксана Богданівна Англійська мова

 

Результати IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Предмет
1.       Проценко Павло 11 III Крисинська Ірина Володимирівна Математика
2.       Рослик Єгор 11 І Ткаченко Галина Георгіївна Українська мова і література
3.       Проценко Павло 11 ІII Гетманцев Василь Сергійович Інформатика

 

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Предмет
1.       Годлевська Марія 11 IIІ Михайловська  Наталя Валеріївна Інформаційні технології

 

Міський конкурс з інформаційних технологій 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Номінація
1.       Гнидюк Назар 5 I Алексєєв Артем Сергійович Програмування
2.       Арзуманов Максим Гончаренко Катерина 5 ІII Алексєєв Артем Сергійович WEB-дизайн
3.       Смірнов Ілля 3 ІI Чухнов Олександр Ілліч Програмування
4.       Матвієнко Андрій 5 ІII Чухнов Олександр Ілліч Програмування
5.       Сидоренко Роман 10 II Гетманцев Василь Сергійович Програмування

 

Обласний заочний конкурс з інфомедійної творчості “Пролісок” 2023 – 2024 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя Номінація
1.       Годлевська Марія 11 І Михайловська  Наталя Валеріївна 3D графіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *