Відкриття молодіжного центру «Viva la Vida»

Протягом вересня – січня  поточного року ліцеїсти  взяли участь  у програмі UPSHIFT, яка дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human CenteredDesign (дизайн, орієнтований на людину). За допомогою досвідченого ментора дві команди ліцею  крок за кроком досліджували обрану проблему, вивчали цільову аудиторію та тестували свої ідеї. У результаті проєкти двох  команд  були  вдало захищені та отримали можливість на  фінансування на  втілення протягом  трьох місяців.

Команда «Viva la Vida»(у складі  5 амбітних учнів 9-Б класу), яка обрала тему «Десоціалізація підлітків в умовах  дистанційного навчання»,  мала на меті облаштування безпечного комфортного простору у приміщенні ліцею для проведення систематичних заходів для підлітків з активним залученням цільової аудиторії, які за період війни (дистанційного навчання) втратили коло спілкування та бажають проводити час з однодумцями.

І ось, нарешті, 14 березня 2024 року відбулося відкриття молодіжного центру «Viva la Vida». Після виступу директора ліцею Сергія Січка та менторки проекту пані Анни команда  презентувала  свій проект та проанонсувала цікаві івенти: майстер-класи з малювання та в’язання, заняття з йоги, виготовлення свічок та аромадифузерів, перегляди фільмів тощо. Після презентації гості були запрошені на кава-брейк, де мали можливість поспілкуватися один з одним.

Бажаємо команді успіхів в усіх починаннях!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *