Ліцеїсти взяли участь у міській заочній акції «Наша єдність нездоланна!»

 З метою формування поваги до захисників України, виховання учнівської молоді на прикладах подвигів в ім’я миру, волі українського народу і незалежності нашої держави, виховання співчуття, доброти та милосердя протягом січня 2024 року тривала міська заочна акція «Наша єдність нездоланна!».  

Класні колективи ліцею взяли активну участь у благодійній акції, спрямованій на збір гуманітарної допомоги для наших військовослужбовців. Під час акції учасники освітнього процесу ліцею  збирали для військовослужбовців засоби першої необхідності: шкарпетки, рукавиці, засоби особистої гігієни (вологі серветки, одноразові станки для гоління тощо), ліки від застуди, їжу швидкого приготування та грілки, що були виготовлені  старшокласниками.

Кожен внесок став важливим кроком до створення пакетів допомоги, які незабаром відправляться на передову. Такі акції не лише демонструють патріотичне ставлення та підтримку військових, але і вчать наших учнів важливості єдності та взаємодопомоги, готовності допомагати тим, хто захищає нашу країну.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи. В  єдності  – наша сила! Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!

                                                                         Прес-центр ліцею

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *