Відзначення Міжнародного Олімпійського дня в ліцеї №38

Щороку 23 червня ми відзначаємо Міжнародний Олімпійський день. Мета свята проста і зрозуміла — зацікавлювати молодих людей, об’єднувати спільною ідеєю і пропагувати культуру фізичного виховання.

У непростих умовах сьогодення в ліцеї  не зупинялась робота  із здобувачами освіти щодо пропагування олімпійського руху в Україні, втілення Олімпійських цінностей та ідеалів спорту. В онлайн режимі проведено флешмоб «Рух- це здорово!», челенджі, вікторини тощо.

Саме в ці дні до нашого закладу з подарунками завітали гості  – представники Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області: заступник голови НОК Кротов Андрій та члени комітету Блау Ольга, Лопатін Олександр та Синявський Віталій. 

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вдячні за унікальну літературу, якою  поповнився Олімпійський куточок  бібліотеки ліцею. Тепер юні спортсмени мають можливість розширити свій кругозір завдяки спортивній літературі: «Енциклопедія у запитаннях і доповідях»(3 томи), двотомник «Олімпійський рух: історія і сучасність», «Твій перший Олімпійський путівник», а також словник «Олімпійці розмовляють англійською».

Сьогодні ми боремося за наше майбутнє, кожен на своєму фронті. Розуміємо, що особливо в такий період маємо активно діяти на благо розвитку нашої країни, нашого майбутнього.

Олімпійський день, його активності, пізнавальна та навчальна складові, а також реалізація олімпійських цінностей допоможе згуртувати український народ незалежно від місць перебування на території України чи за кордоном в одному русі до МИРУ та ПЕРЕМОГИ      

Прес – центр ліцею

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *