«Бути здоровим – це здорово!» – до Всесвітнього Дня здоров’я

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають це свято. Дата була обрана невипадково – 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров’я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети. Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров’я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу.

Без сумніву, найголовніше в житті – бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення  своїх бажань та заповітних висот.

В миколаївському ліцеї №38 відбулися онлайн заходи, до яких долучилися і здобувачі освіти, і іхні батьки, і вчителі: танцювальний челендж «Ми обираємо здоров’я», флешмоб «Рух заради здоров’я», віртуальна виставка – заклик  творчих робіт «Я хочу і можу бути здоровим»

Бажаємо, щоб не скрипіли ні нерви, ні суглоби. Заряджайтися частіше позитивною енергією, харчуйтися з користю. Бажаємо відмінного самопочуття, надзвичайної бадьорості і запальної енергії. Нехай в цей день дихається на повні груди і азарт вабить взяти участь у спортивних змаганнях. Великих перемог  усім нам!

Прес – центр ліцею

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *