“ТИ ЯК?”

Саме з таким питанням щодня звертаються до учнів класні керівники, вчителі-предметники.
Враховуючи реалії сьогодення та виклики, що постають перед учасниками навчального процесу, психологічна служба піклується про створення комфортного освітнього середовища.
Під час ресурсних зустрічей, що стали невід’ємною частиною програми психологічної підтримки, діти знайомляться з техніками самодопомоги під час стресу, дієвими алгоритмами для зниження рівня тривожності, організації режиму дня та навчання.
Кожен учасник охоче ділиться особистим досвідом щодо ефективності запропонованих технік і методик. В екологічному середовищі однодумців діти охоче виконують вправи, обмінюються думками.
На платформі “Google-Клас” в групах учнівських колективів зібрано тематичні поради та рекомендації для неповнолітніх “Як розпізнати та подолати негативні емоції “, “Алгоритми підвищення рівня навчальної самоефективності”, “Хобі – це ресурс”
В спільноті “Швидка психологічна допомога” щотижня оновлюється інформація для педагогічного колективу та батьків здобувачів освіти ліцею.
Фучеджі Єлизавета, учениця 11-А класу, представниця команди ліцею “Юні психологи”, дійсна членкиня секції “Психологія” Малої академії наук України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *