Вітаємо з 1 вересня!

Шановні учні, вчителі, батьки! Вітаємо з Днем знань та початком нового 2022 – 2023 навчального року! Це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого водночас зі збереженням зв’язку з минулим. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Бажаємо школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Шановні батьки, дякуємо Вам за співпрацю, підтримку, порозуміння! Тільки разом ми подолаємо усі труднощі в ім’я світлого, мирного майбутнього наших дітей! Здоров’я міцного, сил, терпіння, оптимізму.

На жаль, ми переживаємо дуже складний час для нас і нашої держави; цього року через російську агресію маленькі українці залишаться без традиційного свята. Але ми впевнені, що переможемо, вистоїмо!

Бажаємо усім нам скорішої Перемоги, миру, спокою!

Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!

Адміністрація ліцею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *