Свято останнього дзвоника

Любі діти, шановні батьки!

Адміністрація та педагогічний колектив Миколаївського муніципального колегіуму щиросердно вдячні Вам за те, що ми змогли разом гідно прожити цей складний навчальний рік.Чимало  викликів випало на нашу долю, але істинним є твердження: «Те, що людину не вбиває – робить її сильнішою». І  ми стали сильнішими , бо відчули неймовірну відповідальність за майбутнє нашої держави. В один стрій, пліч- о- пліч  з  батьками стали наші діти, які вмить стали дорослими.

У цей складний історичний і доленосний для нашої держави час Ви,колежани, знаходили можливість відвідувати наші уроки під обстрілами у Миколаєві, під час переїзду до іншого міста чи країни, приєднувалися до занять з різних куточків світу і цим демонстрували свою повагу до рідної школи, до своїх вчителів і друзів-однокласників.

Важливо і те, що ви знаходили можливість не тільки  брати участь  в інтелектуальних конкурсах і змаганнях ,але і перемагати у них. Учні колегіуму допомагали містянам, працюючи у Червоному хресті та розносячи воду у місті, а деякі з вас брали участь у благодійних концертах та акціях підтримки, що проходили у Берліні, Парижі та Ліссабоні. Пишаємося й тими, хто знайшов змогу, навчаючись у європейських школах, виходити на наші заняття, до того ж більшість з цих колежан змогли продемонструвати  світові високу  якість української освіти.

 Цей складний   період показав кожному на що він здатен, до чого прагне, що для нього є найціннішим. Для нас, вчителів, найціннішими є Ви, наші любі учні. До зустрічі у рідних стінах Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

Ваш директор Сергій Січко.

Привітання від адміністрації, вчителів та учнів

Привітання від випусників

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *