cheap kamagra pills

З 21 по 25 лютого 2022 р. був проведений фінальний етап Всеукраїнського Конкурсу «Еко-Техно Україна 2022» на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», що включає наступні напрями: обчислювальна техніка, біологія та біоінформатика, вбудовані системи, енергетика: стійкі матеріали та дизайн, інженерна механіка, матеріалознавство, математика, фізика та астрономія, робототехніка та інтелектуальні машини, системне програмне забезпечення.
За результатами ІІ (фінального) етапу Журі Конкурсу визначило переможців (1 місце) та призерів (2–4 місця) у всіх категоріях.
Вітаємо учнів колегіуму, які посіли призові місця:
• Ремешевський Дмитро Євгенович (10 клас) з темою «Чисельний розрахунок частот вільних коливань квадратної пластини з різними граничними умовами на основ різних підходів» у категорії «Математика» – ІІ місце;
• Міхрін Едуард Олександрович (10 клас) з темою «Пристрій для демонстрації фігур Хладні та Ліссажу» у категорії «Фізика та астрономія» – ІV місце.

Вітаємо учнів колегіуму з отриманням сертифікатів:
• Пісковська Анастасія Євгенівна (10 клас) з темою «Скінченно-елементне моделювання та розрахунок динамічних характеристик опори лінії електропередач» у категорії «Енергетика: Стійкі матеріали та дизайн»;
• Лобов Владислав Романович (10 клас) з темою «Встановлення залежності частоти вільних коливань квадратної пластини з жорстко закріпленими краями від способу гофрування» у категорії «Інженерна механіка».
Пишаємось нашими юними науковцями. Бажаємо натхнення та досягнень у подальших наукових дослідженнях.
Призери та учасники  Всеукраїнського конкурсу та їх науковий керівник Борисенко М.Ю. отримали дипломи!
Все буде Україна!!!

 

 

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *